Obchůdek u Malin na Aukro.cz


Zjistěte více: Obchůdek u Malin na Aukro.cz
Nové Zobrazit větší

Pianový set Yamaha CLP 775 WH SET2

110556

Nové

Yamaha CLP 775 WH SET2 je set digitálního piana se stoličkou a sluchhátky za zvýhodněnou cenu. Yamaha CLP 775 je digitální piano s lineárně vyváženou dřevěnou kladívkovou mechanikou GrandTouch s dřevěnými bílými klávesami, s funkcí Escapement a s povrchem ze syntetické slonoviny a ebenu. Sustain (Damper) pedál s funkcí GP Response. Možnost výběru z 38 zvukových rejstříků včetně dvou zvuků legendárních koncertních křídel Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial (v binaurálních samplech). 20 rytmických stylů, přehledný ovládací panel s grafickým LCD displejem, pokročilé 16 stopé nahrávání + nahrávání a přehrávání AUDIO skladeb ve formátu WAV, silný výkon 2 x (42W + 50W + 50W). Série Yamaha Clavinova CLP 700. Barevné provedení: bílý mat (WH).

Více informací

Tento produkt již není na skladě

93 540,00 Kč


Více informací

\"\"

Rozšířená záruka zdarma na 5 let na nástroje řady AvantGrand, hybridní piano NU1 a sérii Clavinova (CSP/CLP/CVP).

Akce platí pro AvantGrand sérii, NU1 a řadu Clavinova (CSP/CLP/CVP). Pro získání rozšířené záruky ze 2 na 5 let si nástroj prosím zaregistrujte do 6 měsíců od data zakoupení. Tato rozšířená záruka se vztahuje na všechna nová piana v řadě AvantGrand (N3, N2, N1), NU1, NU1X a všechna digitální piana řady Clavinova (CSP-150/CSP-170/CLP-625/CLP-635/CLP-645/CLP-665GP/CLP-675/CLP-685/CLP-695GP/CVP-701/CVP-705/CVP-709/CVP-709GP, CVP-805/CVP-809/CVP-809GP).

Tato rozšířená záruka je platná pouze v následujících zemích: Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie.\"\"

Yamaha Clavinova CLP 700 je série digitálních pian, kombinující v sobě dokonalý realistický zvuk, autentický úhoz a odezvu klaviatury a chování pedálů jako u koncertního křídla.

Piana řady CLP 700 využívají zkušenosti z mnohaleté tradiční výroby Yamaha klavírů a jsou vybaveny těmi nejmodernějšími technologiemi. Díky tomu máte před sebou nástroj, který se svými expresivními schopnostmi, blíží akustickému klavíru, jako žádné jiné digitální piano. 

Nástroje Clavinova CLP 700 jsou vybaveny množstvím funkcí, které dokáží nabídnout jen digitální piana. Hrajte kdykoliv a nerušeně s připojenými sluchátky, užijte si hru s vestavěnými rytmy nebo připojte svůj tablet či iPad s aplikací Smart Pianist od Yamahy.

Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými modely řady Yamaha CLP 700? Podívejte se na srovnávací tabulku ZDEYamaha CLP 775


Yamaha CLP 775 je digitální piano s lineárně vyváženou dřevěnou kladívkovou mechanikou GrandTouch s dřevěnými bílými klávesami, s funkcí Escapement a s povrchem ze syntetické slonoviny a ebenu. Sustain (Damper) pedál s funkcí GP Response. Možnost výběru z 38 zvukových rejstříků včetně dvou zvuků legendárních koncertních křídel Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial (v binaurálních samplech). 20 rytmických stylů, přehledný ovládací panel s grafickým LCD displejem, pokročilé 16 stopé nahrávání + nahrávání a přehrávání AUDIO skladeb ve formátu WAV, silný výkon 2 x (42W + 50W + 50W). To vše a mnohem více je piano Yamaha CLP 775.

\"\"Hlavní vlastnosti:

 • GrandTouch kladívková mechanika se simulací klavírního úhozu s dřevěnými bílými klávesami
 • Povrch bílých kláves ze syntetické slonoviny 
 • Povrch černých kláves ze syntetického ebenu
 • Escapement
 • Yamaha CFX and Bösendorfer Imperial klavírní zvuky (Binaural Sampling)
 • Grand Expression Modeling
 • Vylepšený VRM (Virtual Resonance Modeling)
 • Sustain (Damper) pedál s funkcí GP Response
 • Smooth Release
 • Key-Off samples
 • String Resonance
 • Damper Resonance
 • 256 hlasá polyfonie
 • 36 zvukových rejstříků
 • LCD displej o rozlišení 128 x 64 bodů
 • Režimy: Dual/Split/Duo
 • Digitální efekty: Reverb, Chorus, Brillance, Effect
 • 21 Voice Demo skladeb + 50 Piano skladeb + 303 Skladeb Lesson k učení
 • 20 rytmických stylů
 • 16-stopé nahrávání (až 250 uživatelských MIDI skladeb)
 • USB Audio Rekordér (Přehrávání / Nahrávání audio skladeb WAV)
 • USB TO HOST port pro připojení k počítači / iOS zařízení
 • USB TO DEVICE port pro připojení Flash Disku
 • 2 x konektory pro připojení sluchátek
 • Ozvučení 2x (42W + 50W + 50W) 
 • Reproduktory: 2x (16 cm + 8 cm + 5 cm + transducer)
 • Acoustic Optimizer
 • Intelligent Acoustic Control (IAC)
 • Stereophonic Optimizer
 • Výklopný stojánek na noty se zarážkami
Klaviatura GrandTouch

Digitální piano Yamaha CLP 775 disponuje, stejně jako všechny ostatní modely série CLP 600, plným klavírním rozsahem 88 kláves s 256 hlasou polyfonií. Vybaveno je nejkvalitnější dřevěnou vyváženou kladívkovou mechanikou současnosti - GrandTouch.

\"\"

Skutečné lineární vyvážení

Každá jednotlivá klávesa u klaviatury akustického klavíru má jinou hmotnost. Důvodem jsou různé struny, od poněkud slabších a kratších ve výškách až po silnější a delší struny u basů. 88 klávesová lineárně odstupňovaná kladívka u nástrojů Clavinova CLP 775 a CLP 785 jsou prvními svého druhu, které věrně duplikují tento pozvolna se stupňující pocit při úhozu pomocí rozdílné váhy a rozdílného návratu jednotlivých kláves. Výsledkem je odezva, která je až neuvěřitelně podobná hře na akustickém klavíru.

\"\"

Delší klávesy

Při hře na digitální piano je na zadním konci kláves mnohdy problém dosáhnout toho správného hudebního výrazu. Je to způsobeno tím, že konec klávesy je velmi blízko tzv Fulcru, tedy otočnému bodu páky klávesy. Čím blíže k tomuto bodu na klávesu uhodíte, tím menší pákou působíte a tím více síly musíte použít. Delší klávesy u klaviatury GrandTouch dávají hráči větší páku, a umožňují lepší kontrolu výrazu, dokonce i na jejich koncích. Délka kláves je stejná, jakou můžete najít např. u prémiového modelu akustického klavíru Yamaha S3X a jedná se o nejdelší klávesy použité u jakéhokoliv digitálního piana.

\"\"

Materiál a povrch kláves

Povrch bílých dřevěných kláves je ze syntetické slonoviny (Synthetic Ivory Keytops) a povrch černých kláves je ze syntetického Ebenu. Tyto vysoce absorpční materiály, zabraňují klouzání prstů po klávesách i po několika hodinovém cvičení.

\"\"

Escapement

Mechanika GrandTouch je vybavena i precizním mechanismem Escapement, který reprodukuje mírný tlak či odpor, patrný při jemném stisku kláves, stejně jako u akustického klavíru. Jak funguje Escapement u akustického křídla? Tento mechanismus odsunuje kladívka od strun ihned po jejich úderu, aby zabránil jakémukoliv dotyku s vibrující strunou. Pokud klávesu stisknete jemně, ucítíte tak lehké přeskočení. Protože Real Grand Expression nabízí hráčům vynikající zvuk, úhoz a funkci pedálů, Yamaha se rozhodla vytvořit Escapement, který nabídne vynikající hratelnost, repetici a odezvu bez jakéhokoliv omezení hry.

\"\"Klavírní pedály

U série CLP 700 je samozřejmostí také pedálnice se 3 klavírními pedály - Soft pedálem, Sostenuto pedálem a Sustain neboli Damper pedálem s podporou funkcí Half Pedal a GP Response. Nástroj tedy neustále sleduje, zda a jak moc je pedál stisknutý a na základě toho jemně upravuje délku a dozvuk tónů.

\"\"Grand Expression Modeling


Interakce a souhra kladívek, dusítek a strun uvnitř klavíru reaguje na ty nejjemnější nuance klavíristova úhozu a vytváří tím neomezenou škálu tonálních výrazů. Úhozem se rozumí komplexní práce pianisty, nejen intenzita (měkkost / hlasitost) při hře a uvolňování kláves, ale také rychlost a hloubka, jak jsou jednotlivé klávesy stisknuty. Technologie Grand Expression Modeling představená v sérii CLP-700 převádí široce rozmanitý vstup z prstů klavíristy do stejně nekonečné tonální variace klavíru.

\"\"Grand Expression Imaging

Když klavírista hraje na klavír, tak to způsobí, že se celé tělo nástroje rozezní a zabalí se do barevných tónů vytvořených kombinací různých akustických prvků v prostředí kolem nich. Klavírista se ponoří do rozptylujícího zvuku a dozvuku. Modely CLP-785/775 dodávají tento úžasný pocit pomocí technologie Grand Acoustic Imaging. Tato nejnovější technologie měření a akustického designu vytváří stejný zvukový obraz a zvukové pole akustického křídla i přes kompaktní rozměry digitálního piana. Optimálně jsme vyvážili a rozmístili basové, středové a výškové reproduktory tak, abychom dosáhli zvukového záření a krásně vyvážené zvukové charakteristiky akustického klavíru tak, aby každý tón přehraný přes reproduktory zněl tak, jako by byl vyzařován ze správného místa skutečného akustického klavíru. Rozmístění a vyvážení reproduktorů kopíruje pocit z kladívek, které udeřily do strun před klavíristou a rozezvučení i dalších strun, které tento úder způsobil. Také jsme pomocí transduktoru dosáhli plného dozvuku zvuků vyzařovaných celou ozvučnou deskou klavíru, čímž jsme replikovali pocit hloubky, který zažíváme při hře na akustický klavír.

\"\"Zvuky legendárních akustických klavírů a pianin

CLP 775 obsahuje celkem 38 zvuků. Kromě špičkových zvuků elektronických pian, varhan, čembal, smyčců žesťů a dalších nástrojů pro jakýkoli styl hudby jsou tu především vysoce realistické klavírní zvuky ze světově proslulých koncertních křídel Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial (dokonce i v binaurálních samplech). Obrovský rozsah dvou rozdílných klavírních světů nyní naleznete v jediném nástroji! Stačí stisknout jediné tlačítko a zvolíte si přesně ten pravý zvuk klavíru pro hudbu, kterou chcete hrát.

Yamaha CFX

Vlajková loď mezi koncertními křídly společnosti Yamaha. 9’ dlouhý model CFX, nabízí jiskřivé výšky a silně rezonující basy s projekcí zvuku, která je dostatečně silná pro jakýkoliv koncertní sál. Na CFX hrál například i vítěz prestižní soutěže International Chopin Competition v roce 2010. Od té doby je tento nástroj uznáván, jako jedno z nejlepších koncertních křídel moderní doby.

\"\"

Bösendorfer Imperial

Společnost Bösendorfer, založená v roce 1828, patří mezi nejlepší výrobce klavíru na světě. Díky tomu, že jako jediný výrobce využívá vídeňskou tradici ruční výroby, mohou klavíry Bösendorfer nabídnout naprosto unikátní vřelé basy, zpěvné diskanty a bohaté zvukové zabarvení známé jako “Viennese Sound (vídeňský zvuk)”.

Vývoj klavírů Bösendorfer byl ovlivněn světovými skladateli, jako jsou Brahms  nebo Johann Strauss, a model Imperial se jako jediný klavír mlže pochlubit schopností vydržet frenetický způsob hry klavírního mistra Franze Liszta.

V roce 2008, se Bösendorfer stal součástí společnosti Yamaha a od roku 2014 je tak tón vysoce hodnoceného klavíru Bösendorfer Imperial součástí digitálních pian série Clavinova CLP.Zvuky dobových nástrojů otevírají dveře do světa klasické hudby

Modely CLP-775/745/735/765GP* jsou první nástroje Yamaha vybavení zvuky fortepian, předchůdce dnešních moderních pian. Zvuk vydávaný fortepianem je jednodušší než zvuk moderního piana a mnohem rychleji doznívá. Slyšet zvuky nástrojů, na které hráli skladatelé jako Mozart, Beethoven a Chopin, když komponovali své skladby, by měly navodit původní záměr nad jednotlivými notami na stránce. Je zde tak nová příležitost komunikovat s těmito historickými skladateli hraním na jejich dobové nástroje.

\"\"Piano Room

Speciální režim, ve kterém si můžete snadno a rychle vybrat konkrétní typ klavíru či pianina, zvolit umístění (prostor) s rozdílným dozvukem (katedrála, koncertní sál, pódium nebo obývací pokoj), ve kterém chcete aby nástroj hrál, a nakonec můžete upravit i takové detailní parametry, jako je např. úhel otevření výklopné desky u křídla a mnoho dalších. Pianový zvuk si tedy můžete přizpůsobit přesně podle svých představ.Efekty pro autentický klavírní zvuk:

VRM - vylepšený Virtual Resonance Modeling

Při hře na velkém akustickém klavíru zvuk rezonuje celým tělem nástroje a výsledkem je výsledkem je výrazný dozvuk všech jeho součástí. Tento jev je v nástrojích Clavinova CLP 700, počínaje modelem CLP 735, přesně reprodukován prostřednictvím technologie Virtual Resonance Modeling, která simuluje různé stavy a chování strun a neomezený počet dalších faktorů u každé z 88 kláves. Původní VRM vypočítával \'pouze\' různé stavy strun pro všech 88 tónů klaviatury a také čas a hloubku sešlápnutí Sustain / Damper pedálu. Vylepšený VRM nyní také nově vypočítává i tzv. alikvótní rezonance v horních oktávách, a dokonce i celkové rezonance zvukové desky, hran a rámu nástroje. Díky této vylepšené technologii je klavírní hra na živá, jasná, zvukově bohatá a naprosto přirozená.

\"\"Smooth Release - od staccata po legato

Pro větší autentičnost klavírních zvuků je v CLP 775 funkce hladkého zakončení tónu Smooth Release, která přináší zvuku úžasnou jasnost a čistotu staccato not s trvale rezonujícím zvukem při jemném uvolnění prstů z kláves.

Využitím této Yamaha technologie, nástroj nabízí výrazný tón, který je slyšet, když hrajete staccato, a také pomalý, doznívající zvuk vytvořený uvolněním kláves. Odezva na pianistovu hru je tak opravdu precizně vyladěná.

\"\"Dynamika, citlivost a plynulé změny tónu

Kladívková klaviatura u piana CLP 775 nabízí nastavitelnou dynamiku a citlivost úhozu (míru citlivosti můžete nastavit na Hard 2, Hard 1, Medium, Soft 1, Soft 2 nebo Fixed).

Aby zněla pianistova hra přirozeně a opravdu dynamicky, jsou nástroje Yamaha Clavinova vybaveny dlouhými, pečlivě zaznamenanými nahrávkami tónů klavíru. Modely CLP tak reprodukují zvuky s bohatými detaily a za použití unikátní technologie Yamaha dosahují plynulých změn tónu v reakci na hráčův úhoz. Navíc, nástroje série Clavinova byly důkladně testovány a vylepšovány bezpočtem zkušených pianistů pro dosažení dokonalého zvuku a pocitu ze hry, co nejpodobnějšího hře na akustickém klavíru.

\"\"Key-off Samply

Samostatné vzorky specifického zvuku, který se na akustickém klavíru ozve při uvolnění klávesy.
A jak to funguje u akustického klavíru? V okamžiku kdy hráčovy prsty uvolní klávesy a na struny je položeno tlumítko, aby utlumilo jejich zvuk, dojde k jemným změnám ve zvuku nástroje. Key-Off samply obsahují právě nahrávky těchto specifických změn, čímž nabízejí opravdu realistický pocit ze hry a ještě věrnější zvukovou reprodukci.DSP digitální efekty

Zvuky můžete také upravovat 6 typy efektu Reverb, 3 typy efektu Chorus, 7 efekty Brillance a dalšími 12 master efekty.Reprodukce silného klavírního zvuku

Ozvučení CLP 775 je zajištěno zesilovačem o celkovém výkonu 2 x (50W + 50W + 42 W) s 2 x (16 cm + 8 cm + 5 cm) reproduktory.Pohlcující zvuk i se sluchátky:

Binaurální Sampling

Zvukový rejstřík klavírů Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial v celé sérii CLP 700 navíc využívají i pokročilou technologii binaurálního samplování. Zvuky jsou nahrány pomocí speciálních binaurálních mikrofonů zaznamenávajících informace o umístění a detailní nuance rozpoznávané pouze lidským uchem. Stačí na pianu zvolit rejstřík těchto klavírů a připojit sluchátka. Okamžitě dojde k automatické aktivaci binaurálně samplovaného zvuku. Nemusíte nic nastavovat a výsledný zvuk je naprosto přirozený, neuvěřitelně prostorový a doslova hráče obklopí.

\"\"Stereophonic Optimizer

Při použití sluchátek je tu ještě navíc funkce Stereophonic Optimizer. Ta umožňuje hráči užít si zvuk, slyšitelný přesně tak, jako když sedíte před akustickým klavírem. Díky Stereophonic Optimizeru se zdá, že rejstříky samplované z akustických klavírů, vycházejí z celého těla nástroje. Tím je dosaženo naprosto přirozeného zvuku, který z poslechu přes sluchátka tvoří nezapomenutelný zážitek.

\"\"Hrajte, cvičte, učte se

V nástroji naleznete k poslechu 19 Demo Skladeb, 50 přednastavených klavírních skladeb, se kterými můžete hrát a učit se je podle not z přiložené knihy skladeb a také 303 Lesson Songs sloužících pro výuku.

\"\"Zvukové režimy

Při hraní můžete využít i režim DUAL, umožňující navrstvit dva zvukové rejstříky na sebe (např. Piano + Smyčce) nebo režim rozdělení klaviatury SPLIT, ve kterém lze zvolit jiný zvuk pro levou a jiný pro pravou část klaviatury. Pro učení nebo hru dvou hráčů je velice užitečný i režim DUO, kterým rozdělíte klaviaturu do dvou částí (zón) se stejným rozsahem. Ideální při hře učitele a žáka, kteří sedí vedle sebe u jednoho nástroje a učitel může přehrát žákovi jeho part bez toho, aby se u nástroje střídali. Vhodný režim i pro nacvičování duetů nebo čtyřruční hry dvou hráčů.Rytmické styly a metronom

Pro cvičení přijde jistě vhod i nastavitelný metronom. Svoji hru můžete také oživit 20 vestavěnými doprovodnými rytmickými styly.Multi-stopé nahrávání

MIDI

Série CLP podporuje multi-stopé nahrávání. Do paměti piana CLP 775 můžete nahrát až 250 vlastních 16 stopých MIDI skladeb (500kB / song).

AUDIO

Počínaje modelem CLP 775 můžete s piany Clavinova přehrávat i nahrávat AUDIO skladby z / na svůj externí USB Flash Disk, připojený do portu USB to Device. Nahrajte si vlastní hru na Flash paměť a vytvořte si audio soubory ve formátu WAV*, které můžete ukládat a přehrávat na počítači, sdílet s přáteli nebo si rovnou vytvořit vlastní CD!
*.wav (44.1 kHz sample rate, 16-bit resolution, stereo)Možnosti připojení

Z konektorů u CLP 775 naleznete na panelu na spodní straně nástroje dva sluchátkové výstupy, MIDI konektory IN/OUT/THRU, AUX IN (stereo mini jack) pro připojení audio přehrávače, AUX OUT [L/L+R], [R] pro připojení do externího ozvučení / mixu, port USB to Host pro připojení k počítači nebo svého iOS zařízení a USB to Device pro USB flash disk.Ještě více možností s aplikací Smart Pianist

Užijte si piano ještě více se specializovanou aplikací Smart Pianist, která rozšiřuje možnosti kompatibilního digitálního piana Yamaha o krásné grafické rozhraní a řadu neuvěřitelných možností a funkcí.

Díky funkci Bluetooth® MIDI* máte možnost připojit Smart Pianist bezdrátově.

*Dostupné u modelů CLP-785/775/745/795GP/765GP. Dostupnost funkce Bluetooth MIDI závisí také na konkrétní zemi.

\"\"Bezdrátové připojení audio zařízení přes Bluetooth®

Přehrávejte svoji oblíbenou hudbu (audio ve formátu MP3) prostřednictvím zesilovače a reproduktorů v pianu Clavinova snadným bezdrátovým propojením svého telefonu nebo jiného  audio přehrávače díky technologii Bluetooth®. Užijte si hraní s jakoukoliv písní ze svého chytrého zařízení. Dokonce můžete i bezdrátově sdílet svoji vlastní hru na pianu Clavinova.

\"\"Design a barevné varianty

Digitální piano Yamaha CLP 775 přichází v barevných provedeních - Tmavý palisandr (R), Tmavý ořech (DW), Bílý jasan (WA), Černá (B) a Bílá (WH).

K ochraně kláves slouží výsuvný kryt a je tu také skládací stojánek na noty se zarážkami.

Na levé straně od klaviatury je velký přehledný ovládací panel s grafickým LCD displejem o rozlišení 128 x 64 bodů.

Ovládací panel s dotykovými senzory

Nově zde také naleznete ovládací panel s dotykovými senzory. Pokud je panel zapnutý, tak zobrazuje pouze text - pokud je panel vypnutý, tak má podobu hladkého povrchu posranního bloku klaviatury.

\"\"Obsah balení

Součástí balení je kromě digitálního piana Yamaha CLP 775 rovněž síťový adaptér, kniha skladeb “50 Classical Music Masterpieces”, český i cizojazyčný manuál a registrační karta produktu. 

 

Připravil JHRecenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Pianový set Yamaha CLP 775 WH SET2

Pianový set Yamaha CLP 775 WH SET2

Yamaha CLP 775 WH SET2 je set digitálního piana se stoličkou a sluchhátky za zvýhodněnou cenu. Yamaha CLP 775 je digitální piano s lineárně vyváženou dřevěnou kladívkovou mechanikou GrandTouch s dřevěnými bílými klávesami, s funkcí Escapement a s povrchem ze syntetické slonoviny a ebenu. Sustain (Damper) pedál s funkcí GP Response. Možnost výběru z 38 zvukových rejstříků včetně dvou zvuků legendárních koncertních křídel Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial (v binaurálních samplech). 20 rytmických stylů, přehledný ovládací panel s grafickým LCD displejem, pokročilé 16 stopé nahrávání + nahrávání a přehrávání AUDIO skladeb ve formátu WAV, silný výkon 2 x (42W + 50W + 50W). Série Yamaha Clavinova CLP 700. Barevné provedení: bílý mat (WH).

Napsat recenzi